مواد پلیمری

شرکت ایپک فرایند فاخر در امر صادرات و واردات با کشورهای ترکیه، گرجستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، عراق ،آلمان و… همکاری های گسترده ای دارد. این شرکت همچنین  با بهره گیری از مهندسین کارآزموده در عرصه تامین و فروش انواع مواد پلیمری و کمکی PP ، PE ، PVC  مورد مصرف کارخانجات گونی و جامبوبگ های تخصصی و مختلف، تولید گونی های کوچک، نخ های مخصوص دوخت مولتی فلامنت CF در دنیرهای مختلف، نخ بیلر، تولید انواع نایلون  مخصوص جامبو، شیرینگ، فیلم استرچ و کارخانجات تزریقی و تولید درب و پنجره های دو جداره و… سابقه درخشانی دارد. این شرکت تاکنون نیاز کارخانجات مختلفی را تامین نموده است. هدف  این شرکت برآورده کردن نیاز مشتری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کمترین زمان ممکن می باشد که تا کنون توانسته با افتخار این هدف را جامه عمل بپوشاند. بدیهی است اولویت شرکت رضایت مشتری بوده و سابقه فعالیت شرکت براین اصل مهم صحه گذاشته است.

مواد پلیمری چیست ؟

مواد پلیمری
پلیمر
مواد پلیمری چیست؟

پلیمر یک مولکول بزرگ یا ماکرومولکول است که از میلیون ها واحد پیوندی تکرار شده تشکیل شده است ، هر یک مولکولی نسبتاً سبک و ساده است. به دلیل طیف گسترده ای از خواص، هر دو پلیمر مصنوعی و پلیمرهای طبیعی در زندگی روزمره نقشی اساسی و همه گیر دارند.

مواد پلیمری نقش جدایی ناپذیری در جامعه مدرن دارند. از پلیمرهای مهندسی اغلب به عنوان جایگزینی برای چوب و فلزات استفاده می شود. به عنوان مثال می توان به پلی آمیدها، که اغلب نایلون، پلی استر (اشباع و اشباع نشده)، پلی کربنات معطر، پلی اکسی متیلن، پلی اکریلات، پلی فنیلن اکسید و کوپلیمرهای استایرن- استایرن / اکریلونیتریل و اکریلونیتریل / بوتادین / استایرن نامیده می شوند، اشاره کرد. از پلیمرهای آلی گاهی اوقات به عنوان پلاستیک نام برده می شود (اگرچه این باید به پلیمرهای ترموپلاستیک محدود شود) ، ماکرومولکول ها یا رزین ها اگرچه این دومی اغلب برای توصیف مواد پلیمری خام در انتظار ساخت استفاده می شود. بسیاری از پلیمرها به اشکال مختلفی استفاده می شوند که با مواد پلاستیکی معمولی ارتباط ندارند.

حال که با مواد پلیمری آشنا شدین بار دیگر رزومه بالا را مطالعه کنید و در صورت نیاز شرکت و کارخانه هایتان به مواد پلیمری و موارد مرتبط با ایپک فرایند فاخر در ارتباط باشید.