تجهیزات2021-06-08T17:31:17+04:30

تجهیزات

شرکت ایپک فرایند فاخر در امر واردات قطعات با کشورهای ترکیه، آلمان، چین، اتریش… همکاری های گسترده ای دارد. این شرکت همچنین  با بهره گیری از مهندسین کارآزموده در عرصه تامین و فروش انواع قطعات دستگاه های اکسترودر، گردبافت، لمیناسیون، گرانول صنعت جامبوبگ و گونی کوچک و همچنین واردات چرخ های دوخت جامبو و قطعات مورد نیاز این چرخ ها سابقه درخشانی دارد. این شرکت تاکنون نیاز کارخانجات مختلفی را در این عرصه تامین نموده است. هدف این شرکت برآورده کردن نیاز مشتری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کمترین زمان ممکن می باشد که تا کنون توانسته با افتخار این هدف را جامه عمل بپوشاند. بدیهی است اولویت شرکت رضایت مشتری بوده و سابقه فعالیت شرکت براین اصل مهم صحه گذاشته است.

قطعات چیست؟

منظور از قطعات قسمتی از انواع دستگاه ها می باشد. هرکسی با مفهوم قطعه آشنایی دارد. هر دستگاه و ماشین از اجزایی از قطعات ترکیب و ساخته شده است. شرکت ایپک فرایند فاخر انواع قطعات دستگاه های اکسترودر، گردبافت، لمیناسیون، گرانول صنعت جامبوبگ و گونی کوچک، چرخ های دوخت جامبو و قطعات مورد نیاز این چرخ ها را با همکاری شرکت های خارجی وارد و نیاز کارخانه دار ها را تامین می کند.

قطعات

 آشنایی با چند دستگاه

اکسترودر

اکسترودرها دستگاهی هستند که برای تولید محصولات مداوم طولانی مانند لوله، آج لاستیک و پوشش سیم استفاده می شوند. آنها همچنین برای تولید پروفیل های مختلف استفاده می شوند که بعداً می توانند به طول برش داده شوند. تقویم های چند منظوره برای ایجاد ورق های گسترده استفاده می شود.

گردبافت

یک سیستم بافت بهینه شده مناسب برای بازرگانان و پیمانکاران است که به دنبال صرفه جویی در وقت برای مواد ضخیم تر و مشاغل متوسط به بزرگ هستند. یک سیستم بهینه سازی شده مناسب برای تجار و پیمانکارانی است که به دنبال صرفه جویی در وقت برای کارهای متوسط تا بزرگ هستند. این راه حل حرفه ای برای افزایش بهره وری طراحی شده است تا شما را سریعتر در سایت شغلی و کار بیاندازد.

لمیناسیون

دستگاه لمینیت دستگاهی است که یک سند یا مواد دیگر را با یک لایه محافظتی در دو طرف آن می پوشاند. معمولاً این لایه یک فیلم پلاستیکی است که به مواد گرما پیوند می خورد و باعث افزایش مقاومت ، دوام و دوام بیشتر به آن می شود. ماشین های لمینیت بر اساس فرآیندهای لمینیت آنها طبقه بندی می شوند. این پنج روش لمینیت مایع، فیلم لمینیت در دمای پایین، لمینیت در دمای بالا، لمینیت حساس به فشار و لمینیت گرمایی معمول است. ماشینهای مخصوص لمینیت وجود دارد که با تنظیم وینیل گرما با عناصر فرو مغناطیسی در داخل، مواد را مغناطیسی می کند، که باعث جذب آهن ربا توسط پوستر لمینیت می شود. دستگاه های لمینیت اداری برای محافظت از اسناد مهم مورد استفاده قرار می گیرند.

مقالات مرتبط

پنل دوش چیست؟ چگونه بهترین پنل دوش را برای حمام خود انتخاب کنیم؟

پنل دوش چیست؟ چگونه بهترین پنل دوش را برای

By |جولای 12th, 2021|Categories: مقالات|0 Comments
Go to Top