تاسیسات2021-05-31T23:48:43+04:30

تاسیسات

شرکت ایپک فرآیند فاخر با بهره گیری از مهندسین کارآزموده خود در عرصه تامین و تجهیز انواع سیستم های تاسیسات گرمایشی و سرمایشی به  نمایندگی انحصاری شرکت هایی همچون گروه وحید، کایرپایپ، ساپورت وعایق لینکران، عایق های الاستومری ARMACELL وONE FLEX  ، خانه عایق ایران و شرکت های شیرآلات بهداشتی، صنعتی و چینی های بهداشتی، دیگ های فولادی و منابع  و … در شمالغرب کشور و استان آذربایجان شرقی و همچنین تامین مصالح برای تهران و حومه در حال فعالیت می باشد. این شرکت تا کنون نیاز شرکت های پیمانکار ساختمان، انبوه سازان، برج سازان و بعضی ارگانهای دولتی و نیمه دولتی مورد نظر را تامین نموده است و در عرصه صادرات محصولات تاسیساتی گرمایشی و سرمایشی به کشورهای همسایه ایران نیز سابقه درخشانی دارد. شرکت ایپک فرآیند فاخر در حوزه اجرای سیستم های تاسیساتی اعم از فاضلاب، آب رسانی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تهویه مطبوع و موتورخانه ای مرکزی از توانایی کارشناسان و کادر با تجربه و کاربلد خود بهره جسته و توانایی اجرای پروژه های مختلفی را دارا می باشد.

هدف این شرکت برآورده کردن نیاز مشتری با بهترین کیفیت و استاندارد و مناسب ترین قیمت در کمترین زمان ممکن بوده و تاکنون توانسته است با افتخار این هدف را جامه عمل بپوشاند. بدیهی است اولویت شرکت رضایت مشتری بوده و سابقه فعالیت این شرکت بر این اصل مهم صحه گذاشته است.

تاسیسات چیست؟

تاسیسات
انواع تاسیسات
تاسیسات آبرسانی

طیف کاملی از خدمات و امکانات لازم در یک ساختمان، از برق و روشنایی گرفته تا تهویه مطبوع ، گرمایش و سرمایش، سیستم های بهداشتی، لوله کشی و امنیتی را تاسیسات می گویند.

ما تخصص و ظرفیت پوشش کل فرآیند تامین و تجهیز انواع سیستم های تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، سیستم های تاسیساتی اعم از فاضلاب، آب رسانی، تهویه مطبوع و موتورخانه ای را داریم و مهمتر از همه، عرصه صادرات محصولات تاسیساتی گرمایشی و سرمایشی به کشورهای همسایه ایران نیز سابقه درخشانی داریم. هدف ما کمک به مشتریان در یافتن بهترین راه حل ها برای نیازهایشان ، ایجاد و نصب سیستم های مناسب است.

جهت برآورده شدن نیازهایتان با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت با مشاوران ایپک فرایند فاخر تماس بگیرد تا بهترین راهنمایی را داشته باشید.

مقالات مرتبط

پنل دوش چیست؟ چگونه بهترین پنل دوش را برای حمام خود انتخاب کنیم؟

پنل دوش چیست؟ چگونه بهترین پنل دوش را برای

By |جولای 12th, 2021|Categories: مقالات|0 Comments
Go to Top